Warownia Jomsborg

Eventy, Imprezy integracyjne, Imprezy okolicznościowe, Pikniki firmowe, Warsztaty historyczne, Teatr historyczny, Lekcje żywej historii, Pokazy walk, Inscenizacje historyczne
Przekaż darowiznę
na Fundację Historyczną

Imprezy integracyjne

   Warownia otoczona jest palisadą, a w lesie obok warowni żyją sarny, dziki, lisy i bobry. I to wszystko na Żoliborzu, zaledwie 3 km od centrum Warszawy !
W tym historycznym klimacie Panie nie muszą się obawiać o swoje stroje, gdyż ławy do siedzenia obite są suknem, stoły przykryte lnianymi obrusami, a chodzić można po drewnianych chodnikach.

Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki dla firm, instytucji, grup turystycznych i konferencyjnych.
Miejsce, oraz ludzie którzy tu pracują – wszyscy w wysokiej wartości strojach historycznych, tworzą niespotykany nigdzie indziej klimat i dostarczają uczucia przeniesienia w czasie.
W tym co robimy, jesteśmy profesjonalistami. Docenił to również Pan Jerzy Hoffman, angażując nas do filmu "Stara Baśń", gdzie wystąpiliśmy jako Wikingowie.

Znajdujemy się 500m od Centrum Olimpijskiego, na terenie Żoliborskiego Parku Edukacyjno – Rekreacyjnego, przy Wisłostradzie i zaledwie 3 kilometry od warszawskiego Starego Miasta.

Działamy cały rok – również w zimie.

 


Zainteresowanym wysłamy oferty imprez.

Stanisław Wdowczyk
kom: 0-508 388 371
e-mail:  einar@jomsborg.pl
Warownia Jomsborg miała zaszczyt gościć: