Warownia Jomsborg

Eventy, Imprezy integracyjne, Imprezy okolicznościowe, Pikniki firmowe, Warsztaty historyczne, Teatr historyczny, Lekcje żywej historii, Pokazy walk, Inscenizacje historyczne.
Przekaż darowiznę
na Fundację Historyczną

Eventy

    Gród Warownia Jomsborg jest idealnym miejscem do organizowania eventów. Nasz gród jest często wykorzystywany do organizowania najróżniejszyh imprez tematycznych i nie są to zawsze imprezy o podłożu odtwórstwa historycznego.

Stałymi wydarzeniami w grodzie są: spektakle historyczne odbywające sie w weekendy i coroczne pikniki historyczne. Propagujemy wiedzę na temat życia codziennego i wydarzeń historycznych z okresu wczesnego średniowiecza. Służą temu "Warsztaty historyczne", "Lekcje żywej historii" oraz inscenizacje historyczne.
Warownia Jomsborg bywa tez miejscem imprez okolicznosciowychjak urodziny, wieczory kawalerskie, pikniki firmowe, imprezy integracyjne oraz specjalne eventy.

Zapraszamy do grodu Warownia Jowsborg na warszawskim Żoliborzu, gdzie każdy przekraczając bramę dozna uczucia przeniesienia w czasie o tysiąc lat wstecz !
Warownia Jomsborg miała zaszczyt gościć: