Warownia Jomsborg

Eventy, Imprezy integracyjne, Imprezy okolicznościowe, Pikniki firmowe, Warsztaty historyczne, Teatr historyczny, Lekcje żywej historii, Pokazy walk, Inscenizacje historyczne
Przekaż darowiznę
na Fundację Historyczną

Oferta warowni

    Warownia Jomsborg  jest historycznym skansenem, gdzie gospodarzem  jest grupa pasjonatów historii pod nazwą "Drużyna Jomsborg". Warownię utrzymujemy z organizacji imprez integracyjnych, pikników firmowych, żywych lekcji historii dla szkół oraz imprez okolicznościowych.

Zarówno doprecyzowanie programu jak i wyliczenia kosztowe podajemy poprzez kontakt osobisty, telefonicznie pod numerem 508 388 371 lub mailowo pod adresem einar@jomsborg.pl

   Jesteśmy drużyną wojowników, a także rzemieślników.  Są w śród nas tkaczka (były pracownik Państwowego Muzeum Archeologicznego), kowal, kaletnik, odbywają się pokazy pieczenia podpłomyków oraz handel historycznymi pamiątkami. Jest też sklep - kram grodowy w którym można kupić zabawki o historycznym charakterze, ciekawą ceramikę i repliki historycznej biżuterii.
Kilka razy do roku organizujemy dwudniowe pikniki historyczne. Warownia jest w tych dniach otwarta dla wszystkich chętnych. Wtedy działa Tawerna Valhalla, gdzie można napić się piwa i naszego sławnego miodu pitnego JomsViking, zjeść potrawy z grilla.
Daty pikników są podawane w dziale Aktualności.

Zapraszamy równiez do uczestnicwa w wydarzeniach takich jak święta pogańskie, Jul - dawne święto które przeobraziło się w Boże Narodzenie, Dziady - obecnie dzień zaduszny, Einherjer - święto zmarłych wojowników.
 
  Poniższe linki odnosza się do konkretnych ofert w postaci dokumentu PDF. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i możliwościami warowni Jomsborg.
Każda oferta może być rozszerzona lub zmieniona zgodnie z Państwa potrzebami i naszymi możliwościami.

 

Oferta na imprezę w stylu sarmackiej biesiady w warowni Jomsborg

Sarmacka biesiada wigilijna

Kliknij aby otworzyć dokument

 

Oferta andrzejkowa - listopad 2016r.

Andrzejki w warowni Jomsborg w konwencji słowiańskiej lub celtyckiej

Kliknij aby otworzyć dokument

 

Oferta na imprezę integracyjną w warowni Jomsborg

Firmowa impreza integracyjna

Kliknij aby otworzyć dokument

 

Oferta na piknik firmowy w warowni Jomsborg

Piknik firmowy

Kliknij aby otworzyć dokument

 
Warownia Jomsborg miała zaszczyt gościć: